Породи собак

Породами собак є окремі групи споріднених і зовні подібних один одному домашніх собак, які відносяться до підвиду Canis lupus familiaris, володіють характерними рисами, які отримані шляхом селекції і підтримуються людиною, а також ведуть своє походження від відомої групи собак. Породи собак не є науково визначається біологічною класифікацією, будучи групами собак, обумовленими клубами любителів по інтересах, які називаються клубами любителів собак або якоїсь окремої породи собак.

Порода собак представлена значною кількістю індивідуальних собак, стабільно передавальних певні характеристики протягом поколінь. Собаки однієї і тієї ж породи володіють схожими характеристиками в екстер’єрі і поведінці, спочатку тому, що вони походять від обраного набору предків, які мають однакові характеристики. Собаки певної породи виробляють на світ потомство, яке подібно батькам. Окрема собака ідентифікується, як представник породи, за допомогою підтвердження її походження на підставі генетичного аналізу або письмових реєстраційних записів про її походження. Без одного з цих підтверджень, ідентифікація приналежності собаки до будь-якої певної породи не є надійною. Такі реєстраційні записи називаються племінними книгами, які можуть вести індивідуали, клуби або інші організації.

Усього налічується більше тисячі порід собак, з яких зареєстровані в кінологічних організаціях близько чотирьохсот, і кінологи виводять усе нові. Собаки, які не належать до породи, називаються дворняга або дворовими собаками.

Реклама
Запись опубликована в рубрике Uncategorized. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Один комментарий на «Породи собак»

  1. Hi, this is a comment.
    To delete a comment, just log in, and view the posts’ comments, there you will have the option to edit or delete them.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s